Karma gotowa lepsza niż domowa

Nie każdy właściciel futrzaka wie, że kot ma inne potrzeby żywieniowe niż człowiek. Dokarmianie kota resztkami ze stołu lub potrawami przygotowanymi dla ludzi mija się z celem, gdyż nie dostarcza kotu niezbędnych składników odżywczych. Samodzielne przygotowanie posiłku, który odpowie zapotrzebowaniu kota na składniki odżywcze, jest trudne, czasochłonne i nieekonomiczne. Nie tylko nie wszystkie surowce są łatwo dostępne, ale dodatkowo należy je precyzyjnie dobierać zgodnie z recepturą.
 

Pamiętajmy też, że zawartość poszczególnych składników w wybranych surowcach może się różnić w zależności od jakości mięsa, a w procesie gotowania i przechowywania składniki te tracą swoje właściwości. To dlatego przygotowanie samemu pełnowartościowej diety dla kota staje się drogie i czasochłonne, a uzyskany efekt niekoniecznie w pełni zaspokoi jego potrzeby żywieniowe.


Jeśli chcesz zapewnić kotu smaczne posiłki zawierające wysokiej jakości składniki odżywcze pochodzące z natury – karma Kitekat® jest doskonałym rozwiązaniem. W ten sposób dostarczysz swemu pupilowi wszystkie niezbędne składniki w odpowiednich proporcjach.


Podając Kitekat® oparty na formule Natural Vitality masz pewność, że Twój kot będzie miał kompletną i zbilansowaną dietę bogatą we wszystkie niezbędne witaminy i minerały, które codziennie będą wspierać jego naturalną witalność.

Karma gotowa lepsza niż domowa

Nie każdy właściciel futrzaka wie, że kot ma inne potrzeby żywieniowe niż człowiek.

rozwiń >>

Karma sucha – naturalny wybór

W trosce o zdrowie kotów produkty Kitekat® zawierają tylko składniki wysokiej jakości pochodzące z natury.

rozwiń >>

Dlaczego kot po sterylizacji ma inne potrzeby?

Kocie gruczoły płciowe produkują hormony, które są ważnymi regulatorami metabolizmu.

rozwiń >>

Kalkulator karmienia

Koty jedzą i podgryzają pokarm do kilkunastu razy dziennie w zależności od potrzeb.

rozwiń >>

Jak karmić kota?

By kot miał siłę sprostać codziennym wyzwaniom, potrzebuje zbilansowanej i kompletnej diety, która będzie efektywnie wspierać jego zdrowie.

rozwiń >>

Oblicz
idealne
proporcje

W zależności od wagi kotka

możesz ocenić jak dużo

pokarmu dziennie potrzebuje.

Oblicz >>
Ustawienia plików cookie