Kalkulator karmienia

Koty jedzą i podgryzają pokarm do kilkunastu razy dziennie w zależności od potrzeb. Odpowiednie dawkowanie karmy mokrej i suchej jest niezwykle ważne. Dlatego właśnie Kitekat® w trosce o los i dobro kotów promuje najbardziej adekwatne normy żywieniowe.
 

Głównym problemem zdrowotnym związanym z żywieniem kotów jest otyłość. Mogą na nią zachorować koty domowe mające stały dostęp do wysokiej jakości pokarmów, a przy tym zbyt małą ilość aktywności fizycznej. Kitekat® współpracuje z opiekunami kotów, aby utrzymywać je w jak najlepszej kondycji, a nasze produkty mają odpowiedni skład, dlatego dostarczają kotom niezbędną ilość składników odżywczych.

 

Koty powinny jeść karmę suchą i mokrą w odpowiednich proporcjach. Karmy suche zapewniają stały dostęp do świeżego pokarmu, dzięki czemu zaspokajają naturalną potrzebę częstych posiłków. Stymulują również gryzienie, które wspiera zdrowie jamy ustnej.

Mokre karmy dostarczają kotom optymalne proporcje składników pokarmowych, najbardziej zbliżone do naturalnego pożywienia kotów dzikich, a także zwiększoną ilość pobieranej z pokarmem wody, niezbędnej do utrzymywania zdrowia dróg moczowych.

Przejdź do Kalkulatora karmienia >>

Karma gotowa lepsza niż domowa

Nie każdy właściciel futrzaka wie, że kot ma inne potrzeby żywieniowe niż człowiek.

rozwiń >>

Karma sucha – naturalny wybór

W trosce o zdrowie kotów produkty Kitekat® zawierają tylko składniki wysokiej jakości pochodzące z natury.

rozwiń >>

Dlaczego kot po sterylizacji ma inne potrzeby?

Kocie gruczoły płciowe produkują hormony, które są ważnymi regulatorami metabolizmu.

rozwiń >>

Kalkulator karmienia

Koty jedzą i podgryzają pokarm do kilkunastu razy dziennie w zależności od potrzeb.

rozwiń >>

Jak karmić kota?

By kot miał siłę sprostać codziennym wyzwaniom, potrzebuje zbilansowanej i kompletnej diety, która będzie efektywnie wspierać jego zdrowie.

rozwiń >>
Ustawienia plików cookie